609 525 344, (41) 368 88 00

O Nas

AGATMED

Działalność stomatologiczną rozpoczęliśmy w 1998 r. jako Prywatny Gabinet Stomatologiczny Edyta Agatowska. W 2010 roku firma rozwinęła się i przekształciła w NZOZ AGATMED na ulicy Puscha 3. Od tej pory w zakresie kompleksowości usług rozwijamy się dynamicznie i systematycznie.

 

Zajmujemy się leczeniem próchnicy, która dotyka większej części społeczeństwa. W sytuacji, gdy bakterie w zębie rozprzestrzeniły się aż do korzeni, wykonujemy leczenie kanałowe. Poza tym zajmujemy się protetyką, czyli uzupełnianiem brakujących zębów oraz chirurgią stomatologiczną. Dla pacjentów, którzy marzą o  śnieżnobiałym uśmiechu, oferujemy wybielanie zębów. Dużą wagę przywiązujemy do profilaktyki i do leczenia chorób przyzębia, tak aby każdy mógł cieszyć się swoimi zębami do późnej  starości. Leczymy wady zgryzu u dzieci i dorosłych.

 

Jednocześnie informujemy, że świadczymy usługi refundowane przez NFZ w zakresie stomatologii ogólnej i dziecięcej.

 

Gabinety są przystosowane do obsługi pacjentów niepełnosprawnych oraz matek z dziećmi.

 

Ponadto dużym atrybutem przychodni AGATMED jest przyjazne komunikacyjne położenie. Dobry dojazd komunikacją miejską – w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, a dojeżdżając transportem własnym masz możliwość skorzystania z dostępnych miejsc parkingowych.

 

LECZYMY BEZ BÓLU!