609 525 344, (41) 368 88 00

AGATMED

Działalność stomatologiczną rozpoczęliśmy w 1998 r. jako Prywatny Gabinet Stomatologiczny Edyta Agatowska. W 2010 roku firma rozwinęła się i przekształciła w NZOZ AGATMED na ulicy Puscha 3. Od tej pory w zakresie kompleksowości usług rozwijamy się dynamicznie i systematycznie.

 

Zajmujemy się leczeniem próchnicy, która dotyka większej części społeczeństwa. W sytuacji, gdy bakterie w zębie rozprzestrzeniły się aż do korzeni, wykonujemy leczenie kanałowe. Poza tym zajmujemy się protetyką, czyli uzupełnianiem brakujących zębów oraz chirurgią stomatologiczną. Dla pacjentów, którzy marzą o  śnieżnobiałym uśmiechu, oferujemy wybielanie zębów. Dużą wagę przywiązujemy do profilaktyki i do leczenia chorób przyzębia, tak aby każdy mógł cieszyć się swoimi zębami do późnej  starości. Leczymy wady zgryzu u dzieci i dorosłych.

 

Jednocześnie informujemy, że świadczymy usługi refundowane przez NFZ w zakresie stomatologii ogólnej i dziecięcej.

 

Gabinety są przystosowane do obsługi pacjentów niepełnosprawnych oraz matek z dziećmi.

 

Ponadto dużym atrybutem przychodni AGATMED jest przyjazne komunikacyjne położenie. Dobry dojazd komunikacją miejską – w pobliżu znajduje się przystanek autobusowy, a dojeżdżając transportem własnym masz możliwość skorzystania z dostępnych miejsc parkingowych.

 

LECZYMY BEZ BÓLU!

Wyposażenie

Przychodnia AGATMED to gabinety wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt, gwarantujący najwyższy standard i jakość leczenia. Dzięki użyciu nowoczesnych urządzeń do dezynfekcji i sterylizacji zapewniamy higienę i bezpieczeństwo. Świadczymy usługi kompleksowo i komfortowo dla pacjenta, w razie potrzeby wykonujemy zdjęcia rentgenowskie na miejscu.

 

Naszym atutem jest znieczulenie komputerowe cieszące się dużą popularnością u wrażliwych pacjentów.

 

Do leczenia kanałowego używamy specjalistycznych urządzeń, które pozwalają z dużą precyzją określić długość kanału korzeniowego, co gwarantuje dokładne jego leczenie.

 

Pracujemy bardzo precyzyjnie wykorzystując lupy, co pozwala dostrzec szczegóły niewidoczne gołym okiem.

 

Sprawdź jakie narzędzia wykorzystujemy w naszej pracy >>

Zespół

AGATMED stanowi zespół specjalistów: lekarzy i dyplomowanych asystentek, który uczestnicząc w wielu szkoleniach i konferencjach,  podnosi swoje kwalifikacje i umiejętności .